08:30- 19:00

Çalışma Saatleri

Siyavuşpaşa Mh, M. Kemal Paşa Cd. Esenler Sk. No: 38 D: 2

Bahçelievler / İSTANBUL

+90 212 554 0613

"En iyi hizmet, en düşük maliyet..."

08:30- 19:00

Çalışma Saatleri

Siyavuşpaşa Mh, M. Kemal Paşa Cd. Esenler Sk. No: 38 D: 2

Bahçelievler / İSTANBUL

+90 212 554 0613

Kurumsal İlkelerimiz

Selçuklu Sigorta; iyi hizmet ve ekonomik maliyet odaklı, güvenilir ve adil olmak kaydıyla sigortacılık sektöründe başarılı olmayı hedeflemektedir. Bu hem kanuni düzenlemelere hem de şirkete özel düzenlemelere uyulmasını gerektirmektedir.

Selçuklu Sigorta; İş ortakları ve müşterilerine karşı güvenilir olma ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Her bir danışman, çözüm ortaklığı gerçekleştirdiği müşterinin menfaatini korumak mecburiyetindedir.

Selçuklu Sigorta; Kişi, kurum ve kuruluşa ait bilgilerin gizli tutulması hususunda azami gayret sarfetmek, başka bir kuruluşa ait fikri mülkiyet haklarına da aynı saygıyı göstermek durumundadır.

Selçuklu Sigorta; Müşterilerine karşı, ihtiyaç halinde 7/24 ulaşılabilir olma hususunda azami gayret sarfetmekte olup, teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek düzenli kapsamlı bilgi sağlamaktadır.

Danışmanlarımızın üçüncü taraflara dostça, adil ve saygılı davranmaları, iş ilişkilerinde tamamen nesnel olmaları, çevreye duyarlılık konusunda azami gayret sarfetmeleri beklenmektedir.

Kurumsal ilkeleriz bu temel politikalar üzerine kurulmuştur.

Top